Servis a opravy

 

Poskytujeme kompletní sevisní služby

Naše společnost Autosalon TERS poskytuje kompletní servisní služby v oblasti záručního i pozáručního servisu automobilů Suzuki, montáže doplňků, diagnostiky závad, karosářských prací atd. Naše dlouholeté zkušenosti s vozy Suzuki jsou tou nejlepší zárukou Vaší spokojenosti.

Rychlý záruční i pozáruční servis automobilů Suzuki

Běžné servisní prohlídky vozů  provádíme v režimu rychloservisu, na který si můžete počkat při šálku kávy, novinách, případně s pracovním notebookem s využitím našeho WiFi připojení na internet. Na běžnou servisní prohlídku budete čekat 1 h – 1,5 h. Ale nechcete-li, nemusíte trávit čas u nás. Našim zákazníkům poskytujeme také po zanechání vozu na servis zdarma odvoz na metro či do přilehlých nákupních center, případně Vám doporučíme kam zajít na příjemnou procházku v našem okolí či dobré jídlo vyhlášených restaurací. Při čekání na provedení servisní prohlídky můžete také s našimi pracovníky probrat přepojištění Vašeho vozu či jiné související záležitosti. Naši pracovníci Vám také rádi ukáží a podrobně vysvětlí vše ohledně vozu Suzuki a prováděných úkonů.

Standardní servis Suzuki

Samozřejmě můžete využít rovněž servisní služby v běžných termínech – systémem zanechání vozu ráno, k vyzvednutí večer, příp. po provedení servisní prohlídky či opravy. V takových případech můžete využít náhradního vozidla, které Vám zapůjčíme za velmi výhodnou cenu (o dostupnosti se prosím informujte u našich pracovníků). Pokud netrváte na náhradním voze, rádi Vám doporučíme dopravu na metro či do nákupního centra nebo vyhledáme vlakové spojení, které Vás zaveze na Masarykovo nádraží jen za 15 minut. Praha 9 – Dolní Počernice, kde sídlíme, je dopravně dostupnější, než si myslíte.

Kontakt na servis Suzuki

Pro využití rychloservisu doporučujeme objednání cca. týden předem, termíny na běžný servis jsou obvykle kratší. Objednávat se můžete na:

tel.: 281 932 360

mobil: 774 200 393

e-mail: servis@suzuki-ters.cz

Pro podrobnosti o cenách a celé šíři služeb prosím kontaktujte naše pracovníky. V případě zájmu o náhradní vůz se prosím informujte o jeho dostupnosti u našich pracovníků. Ceny jsou platné ke dni zveřejnění a mohou se měnit bez předchozího upozornění.

Naše sposlečnost se vždy snaží o maximálně vstřícný přístup k životnímu psotředí. Proto zajišťujeme rovněž plný sevis zpětného odběru předepsaných výrobků. Podrobnosti naleznete ZDE.